150 lub mniej znaków. Jedynie litery, cyfry i @/./+/-/_.
Użyj co najmniej 8 znaków. Nie używaj hasła z innej witryny ani czegoś zbyt oczywistego. Twoje hasło nie może składać się z samych cyfr ani zawierać Twojej nazwy użytkownika.
Wprowadź drugi raz to samo hasło, aby je zweryfikować.
Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora lub mailowo na adres: info@innokrea.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Mam również świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe wykonanie na moją rzecz usług lub przekazywanie na moją rzecz informacji w związku z usługami dostępnymi na platformie handlowej on-line kuptam.pl.
KLAUZULA INFORMACYJNA
Szanowny Użytkowniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Innokrea Sp. z o.o., Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk. Dane zbierane są w celu korzystania z platformy handlowej kuptam.pl oraz w celu przesyłania treści handlowo-marketingowych dotyczących platformy handlowej kuptam.pl. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do umożliwienia korzystania z platformy handlowej i ewentualnie do przesłania treści marketingowych.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.